Implanty Żoliborz

Najlepsze rozwiązania w dziedzinie implantów stomatologicznych na Żoliborzu. Oferujemy nowoczesne i skuteczne metody przywracania pięknego uśmiechu.

Implanty Żoliborz

Capital Clinic

Capital Clinic to nowoczesna klinika stomatologiczna oferująca pełen zakres usług dla pacjentów w każdym wieku. Nasz zespół doświadczonych stomatologów i higienistek dba o najwyższy standard obsługi, gwarantując komfort i bezpieczeństwo podczas każdej wizyty. Specjalizujemy się w chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, oferując szereg zaawansowanych zabiegów i terapii.

Implantologia: Oferujemy wszczepienie implantów, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących trwałego i estetycznego uzupełnienia brakujących zębów.

Chirurgia stomatologiczna: Nasza oferta chirurgiczna obejmuje konsultacje chirurgiczne i implantologiczne, usunięcie zębów mlecznych i stałych, chirurgiczne usunięcie zębów oraz ósemek, wszystko to z zastosowaniem nowoczesnych metod znieczulenia, opatrunków i szycia.

Protetyka: Zapewniamy szeroki zakres usług protetycznych, w tym konsultacje protetyczne, wykonanie modeli diagnostycznych, licówek pełnoceramicznych i kompozytowych, koron na implantach i metalu, protez akrylowych i szkieletowych, a także bonding i szyny relaksacyjne.Logo Capital Clinic

Adres: Przasnyska 7 , 01-756 Warszawa Polska

Telefon: +48 696 777 777

Email: kontakt@capitalclinic.pl

Strona internetowa:


Godziny otwarcia:

Poniedziałek -
Wtorek -
Środa -
Czwartek -
Piątek -
Sobota - zamknięte
Niedziela - zamknięte

Formy płatności: gotówka, karty debetowe i kredytowe, raty
Akceptowane waluty: PLN
Obszar obsługi: Żoliborz, Warszawa
Ocena: 4.97/5 (na podstawie 234 opinii)


Klinika stomatologiczna żoliborz

Implanty stomatologiczne Żoliborz

Implantologia dentystyczna jest dziedziną stomatologii, która dynamicznie się rozwija. Proces implantacji zębowej oferuje świetną alternatywę dla tradycyjnych metod protetycznych.


Typ zabiegu stomatologicznego

Operacja wszczepienia implantu


Zalecenia po wszczepieniu implantu

Po zabiegu zaleca się stosowanie zimnych okładów, unikanie jedzenia do czasu ustąpienia znieczulenia, nie płukanie ust przez 8 godzin. Po 7-14 dniach następuje wizyta kontrolna i zdjęcie szwów. Pacjent powinien przestrzegać zaleceń pooperacyjnych, takich jak unikanie leżenia na boku po stronie implantu, nie szczotkowanie obszaru wokół implantu, unikanie palenia i picia alkoholu, jedzenie miękkiego jedzenia, unikanie intensywnego wysiłku fizycznego, stosowanie przepisanych leków.


Rezultat wszczepienia implantu

Proces gojenia trwa kilka do kilkunastu tygodni, w trakcie których implant integruje się z kością. Po tym czasie, lekarz może przystąpić do dalszych etapów leczenia, takich jak odsłonięcie implantu, umieszczenie na nim śruby gojącej i przygotowanie pracy protetycznej. Ostateczna korona na implancie jest zwykle umieszczana po sześciu miesiącach w szczęce i trzech miesiącach w żuchwie od momentu zabiegu. Istnieją także metody implantacji z natychmiastową odbudową protetyczną.


Implanty cennik

Implanty stomatologiczne to trwałe i estetyczne rozwiązanie dla osób, które straciły jeden lub więcej zębów. Procedura polega na wszczepieniu tytanowej śruby w kość szczęki lub żuchwy, która pełni rolę korzenia zęba. Na śrubie umieszcza się następnie koronę, most lub protezę, przywracając pełną funkcjonalność i estetykę uśmiechu.


Wszczepienie implantu

Wszczepienie implantu - cena: 2500-3500 PLN

Wszczepienie implantu to zaawansowana procedura chirurgiczna, która polega na precyzyjnym umieszczeniu tytanowej śruby w kości szczęki lub żuchwy. Jest to niezwykle skuteczny sposób na przywrócenie brakującego zęba lub zębów, przywracając pełną funkcjonalność i estetykę jamy ustnej. Cena tej usługi wynosi od 2500 do 3500 PLN, co stanowi korzystną propozycję cenową przy zachowaniu najwyższej jakości i profesjonalizmu naszych usług. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej procedurze i umówić się na konsultację


Konsultacja implantologiczna

Konsultacja implantologiczna - Cena: 150 PLN

Konsultacja implantologiczna to pierwszy krok na drodze do pełnej funkcjonalności i estetyki Twojej jamy ustnej. Podczas tej konsultacji spotkasz się z doświadczonym lekarzem implantologiem, który oceni stan zdrowia Twoich zębów oraz kości szczęki i żuchwy. To spotkanie pozwoli nam wspólnie omówić możliwości zastosowania implantów dentystycznych, jeśli to konieczne, oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i obawy. Cena tej konsultacji wynosi tylko 150 PLN, co stanowi inwestycję w Twoje zdrowie i pewność siebie. Nie czekaj - umów się na konsultację implantologiczną już dziś, aby rozpocząć drogę do pięknego uśmiechu i zdrowej jamy ustnej.


Konsultacja chirurgiczna

Konsultacja chirurgiczna - Cena: 150 PLN

Konsultacja chirurgiczna to kluczowy etap w dbaniu o zdrowie i komfort swojej jamy ustnej. Podczas tego spotkania będziesz mieć okazję skonsultować się z doświadczonym chirurgiem stomatologiem, który dokładnie oceni stan zdrowia Twoich zębów, dziąseł oraz innych struktur jamy ustnej. Nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć dostępne opcje leczenia oraz wspólnie zaplanują ewentualne zabiegi chirurgiczne, jeśli będą niezbędne. Cena konsultacji wynosi jedynie 150 PLN, co stanowi niewielką inwestycję w Twoje zdrowie i pewność siebie. Nie zwlekaj - umów się na konsultację chirurgiczną już dziś, aby rozpocząć drogę do zdrowej i pięknej jamy ustnej.


Usunięcie zęba mlecznego

Usunięcie zęba mlecznego - Cena: 120-150 PLN

Procedura usunięcia zęba mlecznego jest zazwyczaj wykonywana u dzieci i polega na usunięciu mlecznego zęba, który może być przyczyną dyskomfortu lub wymagać usunięcia ze względów zdrowotnych. Zabieg ten jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, aby zapewnić maksymalny komfort pacjentowi. Nasza oferta obejmuje konkurencyjne ceny, zaczynające się od 120 PLN, co sprawia, że dbanie o zdrowie jamy ustnej Twojego dziecka jest łatwiejsze i bardziej dostępne. Nasz doświadczony personel zadba o to, aby procedura przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i uzyskać więcej informacji na temat usuwania zęba mlecznego.


Usunięcie zęba stałego

Usunięcie zęba stałego - Cena: 300-500 PLN

Chirurgiczne usunięcie zęba stałego to procedura, która może być niezbędna w przypadku poważnych problemów zdrowotnych związanych z zębem. Nasza usługa obejmuje kompleksową opiekę, która zawiera znieczulenie miejscowe, precyzyjne usunięcie zęba, założenie odpowiedniego opatrunku oraz szycie, jeśli jest to konieczne, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Ceny naszych usług wahają się od 300 do 500 PLN, a nasz doświadczony personel gwarantuje profesjonalną opiekę na każdym etapie zabiegu. Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo podczas całej procedury. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę konsultacyjną i dowiedzieć się więcej na temat usunięcia zęba stałego oraz kosztów związanych z tym zabiegiem.


Chirurgiczne usunięcie zęba

Chirurgiczne usunięcie zęba - Cena: 600-800 PLN

Chirurgiczne usunięcie zęba to kompleksowy zabieg, który może być konieczny w przypadku zębów o bardziej skomplikowanym położeniu lub w sytuacjach, gdy stan zdrowia pacjenta wymaga szczególnej uwagi. Nasza oferta obejmuje profesjonalne i precyzyjne usunięcie zęba, zapewniając pełne bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Ceny naszych usług wahają się od 600 do 800 PLN, co odzwierciedla wysoką jakość i zaawansowane podejście do każdego przypadku. Nasz doświadczony zespół chirurgów stomatologów zadba o to, aby zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i omówić szczegóły związane z chirurgicznym usunięciem zęba.


Chirurgiczne usunięcie ósemki

Chirurgiczne usunięcie ósemki - Cena: 800-1000 PLN

Chirurgiczne usunięcie ósemki, znanej również jako ząb mądrości, to specjalistyczna procedura chirurgiczna, która może być konieczna w przypadku trudno dostępnych, zatrzymanych lub problematycznych ósemek. Nasza oferta obejmuje profesjonalne i precyzyjne usunięcie tego zęba, aby zapewnić ulgę pacjentom, którzy doświadczają bólu i dyskomfortu związanego z ósemką. Ceny naszych usług wahają się od 800 do 1000 PLN, co odzwierciedla kompleksowość i zaawansowane podejście do tego typu procedur. Nasz doświadczony zespół chirurgów stomatologów specjalizuje się w chirurgicznym usuwaniu ósemek, zapewniając pacjentom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i omówić szczegóły związane z chirurgicznym usunięciem ósemki.


Konsultacja protetyczna

Konsultacja protetyczna - Cena: 150 PLN

Konsultacja protetyczna to ważny krok w dbaniu o zdrowie i estetykę swojej jamy ustnej. Podczas tej konsultacji spotkasz się z doświadczonym lekarzem protetykiem, który dokładnie oceni stan zdrowia Twoich zębów, dziąseł oraz innych struktur jamy ustnej. Celem spotkania jest omówienie dostępnych opcji protetycznych, takich jak protezy stałe czy ruchome, oraz dostosowanie ich do Twoich indywidualnych potrzeb. Cena konsultacji wynosi jedynie 150 PLN, co stanowi niewielką inwestycję w Twoje zdrowie i pewność siebie. Nasz specjalista pomoże Ci zrozumieć wszystkie możliwości i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację protetyczną i rozpocząć drogę do pięknego i zdrowego uśmiechu.


Modele diagnostyczne

Modele diagnostyczne - Cena: 180 PLN

Przygotowanie modeli diagnostycznych jamy ustnej to istotny krok w planowaniu skutecznego leczenia protetycznego. Nasza oferta obejmuje profesjonalne przygotowanie takich modeli, które stanowią nieocenione narzędzie w diagnostyce i planowaniu leczenia. Modele diagnostyczne pozwalają lekarzowi protetykowi dokładnie ocenić struktury jamy ustnej, co umożliwia precyzyjne opracowanie planu leczenia protetycznego dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Cena za przygotowanie modeli diagnostycznych wynosi jedynie 180 PLN, co jest niewielkim kosztem w porównaniu do korzyści, jakie przynosi skuteczne i spersonalizowane leczenie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wykonanie modeli diagnostycznych i rozpocząć proces poprawy zdrowia i estetyki swojej jamy ustnej.


Licówka pełnoceramiczna

Licówka pełnoceramiczna - Cena: 2700 PLN

Licówka pełnoceramiczna to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala poprawić wygląd zęba i uzyskać naturalny efekt. Jest to cienka warstwa ceramiki, która jest precyzyjnie przyklejana do przedniej powierzchni zęba. Dzięki licówkom pełnoceramicznym można skorygować różne defekty estetyczne, takie jak przebarwienia, nierówności czy krzywizny zębów, nadając im piękny, naturalny wygląd. Nasza oferta obejmuje tę usługę w atrakcyjnej cenie 2700 PLN, co stanowi inwestycję w zdrowy i uśmiechnięty wygląd Twoich zębów. Skorzystaj z licówek pełnoceramicznych, aby odzyskać pewność siebie i cieszyć się uśmiechem, o jakim zawsze marzyłeś. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej na temat tej innowacyjnej procedury.


Licówka kompozytowa

Licówka pełnoceramiczna - Cena: 800 PLN

Licówka pełnoceramiczna to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia poprawę wyglądu zęba, nadając mu naturalny i estetyczny wygląd. Jest to cienka warstwa materiału kompozytowego, która jest precyzyjnie przyklejana do przedniej powierzchni zęba. Dzięki licówkom pełnoceramicznym można skorygować różne defekty estetyczne, takie jak przebarwienia, nierówności czy krzywizny zębów, przywracając uśmiech pełen pewności siebie. Nasza oferta obejmuje tę usługę w atrakcyjnej cenie 800 PLN, co stanowi korzystny koszt w zamian za piękny i zdrowy uśmiech. Skorzystaj z licówek pełnoceramicznych, aby uzyskać pożądany efekt estetyczny i odzyskać pewność siebie w uśmiechu. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej na temat tej procedury.


Korona cyrkonowa na implancie

Korona cyrkonowa na implancie - Cena: 3500 PLN

Korona cyrkonowa na implancie to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na odbudowę brakującego zęba w sposób trwały i estetyczny. Jest to korona wykonana z trwałego materiału znanego jako cyrkon, która jest umieszczana na specjalnie wszczepionym implancie stomatologicznym. Dzięki tej procedurze można przywrócić pełną funkcjonalność i estetykę jamy ustnej, uzyskując naturalny wygląd zęba. Cena za koronę cyrkonową na implancie wynosi 3500 PLN, co stanowi inwestycję w zdrowie i uśmiech. Nasza oferta obejmuje profesjonalne podejście i najwyższą jakość materiałów, aby zapewnić satysfakcję i komfort pacjenta. Skorzystaj z korony cyrkonowej na implancie, aby cieszyć się uśmiechem pełnym pewności siebie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej na temat tej innowacyjnej procedury.


Korona porcelanowa na implancie

Korona porcelanowa na implancie - Cena: 2500 PLN

Korona porcelanowa na implancie to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na odbudowę brakującego zęba w sposób trwały i estetyczny. Jest to korona wykonana z wysokiej jakości porcelany, która jest umieszczana na specjalnie wszczepionym implancie stomatologicznym. Dzięki tej procedurze można przywrócić pełną funkcjonalność i estetykę jamy ustnej, uzyskując naturalny wygląd zęba. Cena za koronę porcelanową na implancie wynosi 2500 PLN, co stanowi atrakcyjną ofertę cenową przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasza praktyka gwarantuje profesjonalizm i staranność w każdym etapie procedury. Skorzystaj z korony porcelanowej na implancie, aby cieszyć się uśmiechem pełnym pewności siebie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej skutecznej procedury.


Korona tymczasowa na implancie

Korona tymczasowa na implancie - Cena: 1300 PLN

Korona tymczasowa na implancie to rozwiązanie, które pełni ważną rolę w ochronie zęba i zapewnieniu komfortu pacjenta podczas oczekiwania na stałą koronę. Jest to tymczasowa konstrukcja, która jest umieszczana na wszczepionym implancie stomatologicznym. Korona tymczasowa pomaga chronić implant oraz umożliwia normalne funkcjonowanie jamy ustnej podczas procesu gojenia i oczekiwania na stałą koronę. Cena za koronę tymczasową na implancie wynosi 1300 PLN, co stanowi korzystną ofertę cenową przy zachowaniu niezbędnej opieki i komfortu pacjenta. Skorzystaj z korony tymczasowej na implancie, aby zapewnić odpowiednią ochronę i wygodę podczas procesu implantacji. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej ważnej procedury.


Korona cyrkonowa

Korona cyrkonowa - Cena: 2700 PLN

Korona cyrkonowa to trwałe i estetyczne rozwiązanie, które umożliwia odbudowę uszkodzonego lub brakującego zęba. Jest to stała korona wykonana z materiału znanego jako cyrkon, który charakteryzuje się odpornością na ścieranie i bliskością naturalnego koloru zębów. Dzięki koronie cyrkonowej można przywrócić pełną funkcjonalność i estetykę jamy ustnej, uzyskując efekt niemal identyczny z naturalnymi zębami. Cena za koronę cyrkonową wynosi 2700 PLN, co stanowi inwestycję w zdrowy i uśmiechnięty wygląd. Nasza praktyka stomatologiczna zapewnia profesjonalizm i staranność w każdym etapie procedury. Skorzystaj z korony cyrkonowej, aby cieszyć się pięknym i trwałym uśmiechem. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej skutecznej procedury.


Korona tymczasowa wykonana przez technika

Tymczasowa korona wykonana przez technika dentystycznego - Cena: 800 PLN

Tymczasowa korona wykonana przez technika dentystycznego to ważna konstrukcja, która pomaga w procesie odbudowy uszkodzonego lub brakującego zęba. Jest to tymczasowa korona stworzona przez wykwalifikowanego technika dentystycznego, który dba o dokładność i precyzję wykonania. Tymczasowa korona pełni istotną rolę w ochronie zęba i komforcie pacjenta, szczególnie w przypadku oczekiwania na stałą koronę. Cena za tymczasową koronę wykonaną przez technika dentystycznego wynosi 800 PLN, co stanowi korzystną opcję cenową przy zachowaniu niezbędnej opieki i jakości. Skorzystaj z tymczasowej korony wykonanej przez doświadczonego technika dentystycznego, aby zapewnić sobie odpowiednią ochronę i komfort podczas procesu odbudowy zęba. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na ten temat.


Korona porcelanowa na metalu

Korona porcelanowa na metalu - Cena: 1300 PLN

Korona porcelanowa na metalu to trwałe i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na odbudowę uszkodzonego lub brakującego zęba. Wewnętrzna struktura korony wykonana jest z metalu, co zapewnia jej wytrzymałość i stabilność, natomiast zewnętrzna warstwa jest wykonana z porcelany, co daje estetyczny wygląd. Dzięki koronie porcelanowej na metalu można przywrócić pełną funkcjonalność i estetykę jamy ustnej, łącząc trwałość metalu z naturalnym wyglądem porcelany. Cena za koronę porcelanową na metalu wynosi 1300 PLN, co stanowi atrakcyjną ofertę cenową przy zachowaniu niezbędnej jakości i staranności. Skorzystaj z korony porcelanowej na metalu, aby cieszyć się zdrowym i uśmiechniętym wyglądem. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej skutecznej procedury.


Proteza akrylowa całkowita

Proteza akrylowa całkowita - Cena: 2000 PLN

Proteza akrylowa całkowita to rozwiązanie przeznaczone dla pacjentów, którzy potrzebują całkowitej odbudowy uzębienia. Jest to proteza zębowa wykonana z akrylu, który jest trwały i odporny na codzienne użytkowanie. Dzięki protezie akrylowej całkowitej można przywrócić pełną funkcjonalność i estetykę jamy ustnej, przywracając zdolność do żucia, mówienia i uśmiechania się. Cena za protezę akrylową całkowitą wynosi 2000 PLN, co stanowi atrakcyjną ofertę cenową przy zachowaniu wysokiej jakości i dokładności wykonania. Skorzystaj z protezy akrylowej całkowitej, aby odzyskać pewność siebie i komfort w codziennym życiu. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej kompleksowej procedury.


Proteza szkieletowa z klamrami

Proteza szkieletowa z klamrami - Cena: 2800 PLN

Proteza szkieletowa z klamrami to skuteczne rozwiązanie dla pacjentów, którzy potrzebują protezy zębowej, która utrzymuje się na naturalnych zębach. Proteza ta ma metalowy szkielet, który jest trwały i wytrzymały, oraz klamry, które stabilizują ją na istniejących zębach pacjenta. Dzięki protezie szkieletowej z klamrami można przywrócić pełną funkcjonalność i estetykę jamy ustnej, zachowując naturalne zęby. Cena za protezę szkieletową z klamrami wynosi 2800 PLN, co stanowi atrakcyjną ofertę cenową przy zachowaniu wysokiej jakości i precyzji wykonania. Skorzystaj z protezy szkieletowej z klamrami, aby odzyskać pewność siebie i komfort w codziennym życiu. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej efektywnej procedury.


Proteza szkieletowa na zatrzaskach typu Locator lub zasuwach ceka

Proteza szkieletowa na zatrzaskach typu Locator lub zasuwach ceka - cena: 3500 PLN

Proteza szkieletowa z zaawansowanym systemem mocowania to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują lepszego trzymania i wyjątkowego komfortu w protezie zębowej. Oferujemy możliwość wyboru między zatrzaskami typu Locator a zasuwkami ceka, co pozwala dostosować protezę do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Dzięki zaawansowanemu systemowi mocowania możesz cieszyć się pewnym trzymaniem protezy i stabilnością. Nasza proteza zapewnia również wyjątkowy komfort noszenia przez długie godziny, dzięki czemu możesz wrócić do pełnej pewności siebie. Solidna jakość, trwałość i atrakcyjna cena w wysokości 3500 PLN sprawiają, że nasza oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i poznać więcej szczegółów na temat naszej protezy szkieletowej z zaawansowanym systemem mocowania.


Proteza częściowa uzupełniająca

Proteza częściowa, uzupełniająca brakujące zęby - cena: 250 PLN/1 ząb

Nasza proteza częściowa jest doskonałym rozwiązaniem, aby przywrócić pełnię uśmiechu i funkcjonalność jamy ustnej. Zapewnia ona profesjonalne uzupełnienie brakujących zębów, przywracając naturalny wygląd i komfort podczas jedzenia i mówienia. Nasze usługi są dostępne w atrakcyjnej cenie 250 PLN za jeden ząb, gwarantując wyjątkową jakość i satysfakcję. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na wizytę.


Bonding (1 ząb)

Bonding (1 ząb) - Cena: 800 PLN/1 ząb

Bonding to innowacyjna procedura estetyczna, która pozwala poprawić wygląd zęba w sposób szybki i skuteczny. Polega ona na przyklejeniu materiału kompozytowego do zęba, co umożliwia korektę jego kształtu, koloru i wyglądu. Dzięki procedurze bondingu można uzyskać efekt naturalnie pięknego uśmiechu bez konieczności bardziej inwazyjnych zabiegów. Cena za bonding wynosi 800 PLN za każdy ząb, co stanowi atrakcyjną ofertę cenową przy zachowaniu wysokiej jakości i precyzji wykonania. Skorzystaj z bondingu, aby odzyskać pewność siebie i cieszyć się uśmiechem, o jakim zawsze marzyłeś. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej skutecznej procedury.


Szyna relaksacyjna

Szyna relaksacyjna - Cena: 750 PLN/1 ząb

Szyna relaksacyjna to innowacyjne rozwiązanie, które pomaga w redukcji napięcia mięśni szczęki oraz w łagodzeniu bólu spowodowanego zgrzytaniem zębami. Jest to specjalna szyna, noszona na zębach, która pomaga w stabilizacji żuchwy i zmniejszeniu napięcia mięśni. Procedura zakładania szyny relaksacyjnej może być wykonywana na jeden ząb lub więcej, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Cena za szynę relaksacyjną wynosi 750 PLN za każdy ząb, co stanowi korzystną ofertę cenową przy zachowaniu efektywności i komfortu pacjenta. Skorzystaj z szyny relaksacyjnej, aby pozbyć się problemów związanych z zgrzytaniem zębami i napięciem mięśni szczęki. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i uzyskać więcej informacji na temat tej skutecznej procedury.Stomatolodzy w Capital ClinicNajczęściej Zadawane Pytania (FAQ)


Ile trwa operacja wszczepienia implantu?

Operacja wszczepienia implantu zazwyczaj trwa od 1 do 2 godzin na jeden implant. Czas może się różnić w zależności od ilości implantów oraz indywidualnych warunków pacjenta. Proces gojenia i osteointegracji implantu z kością trwa od 3 do 6 miesięcy.


Ile kosztuje proteza na klik?

Cena protezy na klik (protezy implantacyjnej) może się wahać w zależności od kraju, kliniki, materiałów oraz ilości implantów, które są potrzebne do jej stabilizacji. Cena może się kształtować w przedziale od kilku tysięcy do nawet kilkunastu tysięcy złotych.


Czy implanty się czuje w zębach?

Po pełnym zagojeniu i adaptacji, implanty zazwyczaj są odczuwane przez pacjentów jak naturalne zęby. Mogą występować pewne różnice w odczuciach, ale większość pacjentów szybko przyzwyczaja się do obecności implantów w ustach.


Ile czasu goi się dziąsło po implancie?

Proces gojenia dziąsła po wszczepieniu implantu może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od indywidualnych warunków pacjenta, precyzji wykonania zabiegu oraz przestrzegania zaleceń pooperacyjnych. Zazwyczaj pełne gojenie i integracja implantu z kością trwa od 3 do 6 miesięcy.


Czego nie wolno po wstawieniu implantu?

Po wstawieniu implantu zaleca się unikanie twardych i klejących pokarmów, ograniczenie aktywności fizycznej, niepalenie tytoniu, oraz unikanie picia alkoholu. Ważne jest również dokładne przestrzeganie zaleceń higienicznych i regularne wizyty kontrolne u stomatologa.


Jakie są najlepsze sztuczne zęby?

Najlepszy rodzaj sztucznych zębów zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Implanty zębowe są uważane za jedną z najlepszych i najbardziej trwałych opcji uzupełnienia brakujących zębów.


Jak spać po wszczepieniu implantu zęba?

Po wszczepieniu implantu zaleca się spanie na plecach z podniesioną głową, aby zminimalizować obrzęk i krwawienie.


Ile kosztuje korona zęba 2023?

Cena korony zębowej w 2023 roku może się różnić w zależności od materiału, z którego jest wykonana, oraz od regionu i kliniki. Ceny mogą wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.


Czy wiercenie w kości boli?

Zabieg wszczepienia implantu jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, więc pacjent nie powinien odczuwać bólu podczas wiercenia w kości. Po zabiegu mogą wystąpić ból i dyskomfort, które są zazwyczaj łagodzone za pomocą leków przeciwbólowych.


Po jakim czasie zakłada się korona na implancie?

Korona na implancie jest zazwyczaj zakładana po pełnym zagojeniu i osteointegracji implantu, co może trwać od 3 do 6 miesięcy.


W jakim kraju najtaniej implanty?

Ceny implantów zębowych mogą być niższe w krajach Europy Wschodniej, Azji czy Ameryki Łacińskiej, jednak ważne jest również uwzględnienie kosztów podróży, zakwaterowania oraz potencjalnych ryzyk związanych z leczeniem za granicą.


Ile zębów na 1 implancie?

Zazwyczaj jeden implant wspiera jeden ząb, ale w przypadku mostów implantologicznych lub protez całkowitych, jeden implant może wspierać więcej niż jeden ząb.


Ile kosztuje implant zęba 2023?

Cena implantu zębowego w 2023 roku może się wahać od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od rodzaju implantu, materiału, regionu i kliniki.


Ile kosztuje proteza górna bez podniebienia?

Cena protezy górnej bez podniebienia może się różnić w zależności od materiału, techniki wykonania i regionu. Ceny mogą wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.


Kiedy implant może się nie przyjąć?

Implant może się nie przyjąć w przypadku niewystarczającej ilości kości, zakażenia, nieprawidłowej higieny ustnej, palenia tytoniu lub innych czynników związanych ze zdrowiem ogólnym pacjenta.


Jak uzupełnić brak dwóch zębów?

Brak dwóch zębów można uzupełnić za pomocą mostu, protezy ruchomej lub implantów zębowych.


Ile kosztują wszystkie sztuczne zęby?

Cena całkowitej protezy zębowej może wynieść od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od materiałów i techniki wykonania.


Czy każdy dentysta wstawia implanty?

Nie każdy dentysta zajmuje się implantologią. Wstawianie implantów wymaga specjalistycznego szkolenia i doświadczenia, więc zazwyczaj jest to domena chirurgów szczękowo-twarzowych lub implantologów.


Ile trzeba implantów na górną szczękę?

Liczba implantów potrzebnych na górną szczękę zależy od planowanego rozwiązania protetycznego. Dla pełnej protezy może być to od 4 do 6 implantów, a dla mostu implantologicznego liczba ta może się różnić w zależności od ilości brakujących zębów.


Ile kosztuje najtańszy implant zębowy?

Cena najtańszych implantów zębowych zaczyna się od kilku tysięcy złotych, jednak zaleca się wybór rozwiązania, które zapewni długotrwałą stabilność i satysfakcję z leczenia, a nie tylko niską cenę.


Jak ukryć brak jednego zęba?

Brak jednego zęba można ukryć za pomocą mostu, protezy ruchomej, korony na implancie lub nakładki estetycznej.


Czy implanty zębowe są zdrowe?

Implanty zębowe są uważane za bezpieczne i zdrowe rozwiązanie dla większości pacjentów, pod warunkiem prawidłowego wykonania zabiegu i przestrzegania zaleceń pooperacyjnych.


Czy są protezy zębowe bez podniebienia?

Tak, są dostępne protezy zębowe bez podniebienia, które są mocowane na implantach i oferują większy komfort niż tradycyjne protezy.


Ile kosztują implanty całej szczęki w Polsce?

Cena implantów całej szczęki w Polsce może się wahać od 20 000 zł do nawet 50 000 zł lub więcej, w zależności od liczby implantów, materiałów i kliniki.


Ile trwa gojenie po implancie?

Proces gojenia po wszczepieniu implantu trwa zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy, ale może być dłuższy w przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych zabiegów, takich jak augmentacja kości.


Ile kosztuje implant 2 zębów?

Cena implantów dla dwóch zębów może się wahać od 8 000 zł do 20 000 zł lub więcej, w zależności od rodzaju implantów, materiałów i kliniki.


Jak długo implant może być bez korony?

Implant może być bez korony przez okres od 3 do 6 miesięcy, co jest czasem potrzebnym na osteointegrację. W niektórych przypadkach korona tymczasowa może być zamontowana natychmiast po wszczepieniu implantu.


Jak często nie przyjmują się implanty?

Współczynnik niepowodzeń implantów zębowych jest stosunkowo niski i wynosi od 1% do 5%, ale może być wyższy w przypadku palaczy tytoniu i pacjentów z niektórymi problemami zdrowotnymi.


Czego nie wolno robić mając implanty?

Z implantami należy unikać twardych i klejących pokarmów, nie zaleca się palenia tytoniu, a także ważne jest przestrzeganie zasad higieny ustnej i regularne wizyty kontrolne u stomatologa.


Czy można zrobić implanty w jeden dzień?

W niektórych przypadkach możliwe jest przeprowadzenie zabiegu wszczepienia implantów i zamontowanie tymczasowych koron w ciągu jednego dnia, ale ostateczne korony są zazwyczaj montowane po pełnej osteointegracji implantu.


Ile czasu wytrzymują implanty?

Implanty zębowe są zaprojektowane do trwałego rozwiązania i mogą wytrzymać od 15 lat do nawet całego życia, przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizytach kontrolnych.


Jaki jest koszt implantów całej szczęki?

Koszt implantów całej szczęki może się wahać od 20 000 zł do 50 000 zł lub więcej w Polsce, w zależności od liczby implantów, materiałów i kliniki.


Kiedy nie da się odbudować zęba?

Ząb może być niemożliwy do odbudowy w przypadku zaawansowanej próchnicy, uszkodzenia mechanicznego, chorób przyzębia lub braku wystarczającej ilości kości do zamocowania implantu.


Jak uzupełnić brak jednego zęba?

Brak jednego zęba można uzupełnić za pomocą mostu, protezy ruchomej, korony na implancie lub nakładki estetycznej.


Ile czasu trwa wszczepienie implantu?

Zabieg wszczepienia implantu zazwyczaj trwa od 1 do 2 godzin, ale czas może się różnić w zależności od ilości implantów i warunków pacjenta.


Ile kosztuje wstawienie zęba najtaniej?

Najtańsze opcje uzupełnienia brakującego zęba, takie jak protezy ruchome, mogą kosztować od kilkuset złotych wzwyż.


Czy zakładanie implantów jest bolesne?

Zakładanie implantów jest przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym, więc pacjent nie powinien odczuwać bólu podczas zabiegu. Po zabiegu mogą wystąpić ból i dyskomfort, które są zazwyczaj łagodzone lekami przeciwbólowymi.


Czy implanty wypadają?

Implanty zębowe są zaprojektowane do trwałego rozwiązania i rzadko wypadają, chyba że dojdzie do infekcji, odrzutu implantu przez organizm lub innych komplikacji.


Czy opłaca się robić implanty?

Implanty zębowe są uważane za jedno z najlepszych rozwiązań do uzupełnienia brakujących zębów, oferują długotrwałą stabilność, wygodę i estetykę, ale są również jedną z droższych opcji. Decyzja o przeprowadzeniu implantacji powinna być podjęta po rozważeniu wszystkich za i przeciw, a także konsultacji ze specjalistą.


Jak ukryć brak zębów?

Brak zębów można ukryć za pomocą protez, mostów, koron na implantach lub nakładek estetycznych.


Czy proteza na implantach jest zdejmowana?

Istnieją zarówno stałe, jak i zdejmowane protezy na implantach. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i zaleceń lekarza.


Jak długo goją się dziąsła po implantach?

Gojenie dziąseł po wszczepieniu implantów trwa zazwyczaj od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od ilości wszczepionych implantów i indywidualnych warunków pacjenta.


Po jakim czasie organizm odrzuca implant?

Odrzut implantu przez organizm jest rzadki i może wystąpić zarówno w pierwszych miesiącach po zabiegu, jak i po kilku latach.


Ile kosztuje górna proteza elastyczna?

Cena górnej protezy elastycznej może się wahać od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od materiałów i techniki wykonania.


Jakie są wady implantów?

Wady implantów to m.in. wysoki koszt, ryzyko komplikacji, możliwość odrzutu implantu przez organizm oraz konieczność przestrzegania ścisłej higieny ustnej.


Jak najlepiej mieć ładne zęby?

Aby mieć ładne zęby, ważna jest regularna higiena ustna, regularne wizyty u dentysty, zdrowa dieta oraz unikanie palenia tytoniu i nadmiernego spożywania napojów barwiących.


Ile kosztuje jeden implant zęba?

Cena jednego implantu zębowego może się wahać od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od rodzaju implantu, materiałów i kliniki.


Czy protezy na implantach są z podniebieniem?

Protezy na implantach mogą być zarówno z podniebieniem, jak i bez podniebienia. Protezy bez podniebienia są często bardziej komfortowe, ale wymagają zastosowania większej liczby implantów.


Czy implanty zębów mogą się nie przyjąć?

Tak, istnieje ryzyko, że implanty zębów mogą się nie przyjąć. Czynniki ryzyka to m.in. palenie tytoniu, niektóre choroby ogólnoustrojowe, niewystarczająca ilość kości oraz zła higiena ustna.


Ile lat wytrzymuje implant zęba?

Implanty zębowe są zaprojektowane do trwałego rozwiązania i mogą wytrzymać od 15 lat do nawet całego życia, przy odpowiedniej pielęgnacji.


Czy implanty robi się pod narkozą?

Implanty zazwyczaj są wszczepiane w znieczuleniu miejscowym, ale w niektórych przypadkach, szczególnie przy większej liczbie implantów, może być stosowana narkoza.


Co zamiast implantów zębowych?

Alternatywami dla implantów zębowych są mosty, protezy ruchome oraz korony.


Ile kosztują sztuczne zęby na stałe?

Cena sztucznych zębów na stałe zależy od rodzaju rozwiązania protetycznego i może wynieść od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych.


Jak długo boli po implantach?

Ból po wszczepieniu implantów zazwyczaj ustępuje po kilku dniach, ale może utrzymywać się do kilku tygodni, w zależności od skomplikowania zabiegu.


Jaka jest żywotność implantów zębowych?

Żywotność implantów zębowych wynosi zazwyczaj od 15 lat do nawet całego życia, przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizytach kontrolnych.


Jaka proteza jest najwygodniejsza?

Najwygodniejsze są zazwyczaj protezy na implantach, które zapewniają stabilność i komfort noszenia.


Czy można zrobić implanty na NFZ?

Implanty zębowe są rzadko refundowane przez NFZ, ale w niektórych przypadkach możliwe jest uzyskanie dofinansowania do leczenia.


Ile kosztuje jedna korona na implancie?

Cena jednej korony na implancie może wynieść od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od materiałów i techniki wykonania.


Czy implant zęba może pęknąć?

Implanty zębowe są bardzo wytrzymałe, ale w rzadkich przypadkach mogą ulec uszkodzeniu lub pęknięciu z powodu nadmiernego obciążenia lub wad materiału.


Czy można wstawić implant po kilku latach?

Tak, można wstawić implant nawet po kilku latach od utraty zęba, chociaż może być konieczna augmentacja kości, jeśli doszło do jej zaniku.


Ile kosztują całe nowe zęby?

Cena całkowitej odbudowy uzębienia zależy od liczby potrzebnych implantów, rodzaju protez i materiałów. Koszt może wynieść od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.


Jak tanio wstawić zęby?

Najtańsze opcje to protezy ruchome i akrylowe mosty, ale ich komfort i trwałość są niższe w porównaniu z implantami.


Czy można wstawić zęby na NFZ?

NFZ refunduje niektóre rodzaje protez i leczenia protetycznego, ale implanty są rzadko refundowane.


Ile kosztuje most na 1 ząb?

Cena mostu na jeden ząb może wynieść od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od materiałów i techniki wykonania.


Ile kosztuje proteza zębowa prywatnie 2023?

Cena protezy zębowej w 2023 roku może wynieść od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od rodzaju protezy i materiałów.


Jakie są powikłania po implantach?

Do powikłań po implantach należą infekcje, odrzut implantu, uszkodzenie nerwów, oraz problemy z integracją implantu z kością.


Czy każdy może mieć protezę na implantach?

Proteza na implantach wymaga wystarczającej ilości kości i dobrego stanu zdrowia ogólnego. Nie każdy pacjent jest dobrym kandydatem na to rozwiązanie.


Ile zębów może być na jednym implancie?

Zazwyczaj jeden implant wspiera jeden ząb, ale w przypadku mostów implantologicznych jeden implant może wspierać więcej niż jeden ząb.


Jak samemu zrobić sztuczne zęby?

Samodzielne robienie sztucznych zębów nie jest zalecane ze względów bezpieczeństwa i efektywności. Lepiej jest skonsultować się ze specjalistą.


Ile wizyt na implanty?

Liczba wizyt na implanty zależy od skomplikowania przypadku, ale zazwyczaj wymaga co najmniej 2-3 wizyt.


Po czym poznać, że implant się nie przyjął?

Oznaki niepowodzenia implantu to ból, obrzęk, ruchomość implantu, oraz widoczne odsłonięcie implantu.


Czy implanty są na całe życie?

Implanty są zaprojektowane do trwałego rozwiązania i mogą wytrzymać całe życie, przy odpowiedniej pielęgnacji.


Jak długo boli po wszczepieniu implantu zęba?

Ból po wszczepieniu implantu zazwyczaj ustępuje po kilku dniach, ale może utrzymywać się do kilku tygodni.


Czy konieczny jest antybiotyk po wszczepieniu implantu?

Stosowanie antybiotyków po wszczepieniu implantu zależy od indywidualnych warunków pacjenta i decyzji lekarza.


Co zamiast protezy i implantów?

Alternatywą dla protez i implantów są mosty, korony i nakładki estetyczne.


Czy implanty można założyć od razu po usunięciu zęba?

W niektórych przypadkach możliwe jest założenie implantu natychmiast po usunięciu zęba, ale decyzja zależy od warunków kości i dziąsła.


Ile lat wytrzymują implanty?

Implanty mogą wytrzymać od 15 lat do nawet całego życia, przy odpowiedniej pielęgnacji.


Kto nie może mieć implantów zębowych?

Osoby z niekontrolowanymi chorobami ogólnoustrojowymi, niewystarczającą ilością kości, lub złymi nawykami higienicznymi mogą nie być dobrymi kandydatami na implanty.


Jak wygląda proteza na implantach?

Proteza na implantach wygląda jak naturalne zęby i jest mocowana na implantach, zapewniając stabilność i komfort.


Ile kosztuje całkowity koszt implantu?

Całkowity koszt implantu, wraz z koroną i wszelkimi dodatkowymi zabiegami, może wynieść od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych.


Jak długo utrzymuje się ból po wszczepieniu implantu?

Ból po wszczepieniu implantu zazwyczaj ustępuje po kilku dniach, ale może utrzymywać się do kilku tygodni.


Co najpierw: implant czy aparat?

Decyzja o kolejności leczenia ortodontycznego i implantologicznego zależy od indywidualnych warunków pacjenta i planu leczenia.


Po czym poznać, że implant się przyjął?

Implant uważa się za przyjęty, gdy jest stabilny i nie ma oznak infekcji lub odrzutu.


Ile kosztują 2 implanty?

Cena za dwa implanty może wynieść od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od rodzaju implantów, materiałów i kliniki.


Ile kosztują implanty zębów na Ukrainie?

Cena implantów zębowych na Ukrainie jest zazwyczaj niższa niż w Polsce i może wynieść od kilkuset do kilku tysięcy złotych za implant.


Co na brak jednego zęba?

Brak jednego zęba można uzupełnić za pomocą mostu, protezy ruchomej, korony na implancie lub nakładki estetycznej.


Jakie są najnowocześniejsze protezy zębowe?

Najnowocześniejsze protezy to te oparte na implantach, które zapewniają wysoką stabilność i komfort użytkowania. Wśród nich są protezy hybrydowe, protezy na lokatorach czy protezy całkowicie zdejmowane na implantach.


Jaki jest całkowity koszt implantu?

Całkowity koszt implantu, wraz z zabiegiem, koroną i wszelkimi koniecznymi dodatkowymi procedurami, może wynieść od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych.


Jaka proteza wybrać przy całkowitym braku zębów?

Przy całkowitym braku zębów zalecane są protezy oparte na implantach, które zapewniają stabilność i komfort użytkowania. Wybór konkretnego rozwiązania powinien być skonsultowany z lekarzem.


Czy są protezy silikonowe?

Tak, istnieją protezy wykonane z miękkich materiałów, takich jak silikon, które są bardziej komfortowe, szczególnie dla osób z wrażliwymi dziąsłami.


Co jest lepsze: implanty czy mostek?

Wybór między implantami a mostkiem zależy od indywidualnych warunków pacjenta. Implanty są trwalsze i nie wymagają szlifowania sąsiednich zębów, ale są droższe. Mostki są tańsze, ale wymagają interwencji w sąsiednich zębach.


Ile kosztuje jeden ząb wkręcany?

Cena jednego zęba wkręcanego, czyli implantu z koroną, może wynieść od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych.


Czy korona na implancie może wypaść?

Korona na implancie jest mocno osadzona i rzadko wypada, ale w przypadku uszkodzenia lub nieprawidłowego osadzenia, może się to zdarzyć.


Ile kosztuje wstawienie 4 implantów?

Cena za wstawienie 4 implantów może wynieść od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od rodzaju implantów, materiałów i kliniki.


Ile kosztują dwa sztuczne zęby?

Cena za dwa sztuczne zęby zależy od rodzaju protetyki, ale może wynieść od kilkuset do kilku tysięcy złotych.


Co lepsze: most czy proteza?

Wybór między mostem a protezą zależy od liczby brakujących zębów, stanu sąsiednich zębów i preferencji pacjenta. Mosty są bardziej trwałe, ale wymagają zdrowych zębów podporowych.


Czy po wyrwanym zębie można wstawić implant?

Tak, można wstawić implant po wyrwanym zębie, chociaż może być konieczne odczekanie pewnego czasu na gojenie się dziąsła i kości.


Jak ukryć zepsute zęby?

Zepsute zęby można ukryć za pomocą licówek, koron, bondingów kompozytowych lub protez.


Czy wstawianie implantów jest bolesne?

Wstawianie implantów odbywa się w znieczuleniu miejscowym, więc samo procedura nie jest bolesna. Ból może wystąpić po znieczuleniu, ale jest łagodzony lekami przeciwbólowymi.


Ile czasu trwa założenie implantu zęba?

Założenie implantu zęba trwa zazwyczaj od 1 do 2 godzin, w zależności od złożoności przypadku.


Jakie są objawy odrzucenia implantu zębowego?

Objawy odrzucenia implantu zębowego to ból, obrzęk, ruchomość implantu oraz czasem widoczne odsłonięcie implantu.


Ile kosztują implanty całej szczęki 2023?

Cena implantów całej szczęki w 2023 roku może się wahać od 20 000 zł do 50 000 zł lub więcej, w zależności od liczby implantów, materiałów i kliniki.

Galeria zdjęć - implanty Żoliborz

Implanty Żoliborz - mapa